Telefon: 0216 550 0 220

Çözümlerimiz

 • Risk Yönetimi

  Gerek dünyada ve gerekse Türkiye'de ekonominin dinamikleri sürekli değişmektedir. İşletmenizin sürekliliğini kılmak istiyorsanız, karlılığınızın istikrarlı olması gerekir. Günümüzde hangi sektörde faaliyet gösterirseniz gösterin, işletmelerin sürekliliğini etkileyen en önemli unsur rekabettir. Bu rekabet ortamında diğer rakiplerinizden geride kalmamanız için YATIRIM, SORUMLULUK ve ALACAK risklerinizin teminat altına alınması gerekmektedir.

  1. Sektör Analizi
  2. Firma Risk Analizi
  3. Mevcut Sigorta Envanteri’nin Analizi
  4. Risk Yönetim Sunumu
  5. Ürün ve Fiyat karşılaştırma tablolarının oluşturulması
  6. Teklif Süreçlerin iyileştirilmesi
  7. Hasar Süreçlerinin izlenmesi ve sonuçlandırılması

 • Risk Analizi

  Her sektörün ve her şirketin kendine özgü risk konuları mevcuttur. Bazı sigorta şirketleri all risks sigortalarında rekabetçi iken,kimi sigorta şirketi de sağlık sigortalarında rekabetçidir.Aynı şekilde işletmenizin bulunduğu sektör de kendine özgü risk faktörlerini içermektedir.Bir Avukatlık bürosu için mesleki sorumluluk riskleri ön planda iken, üretim yapan bir tesis için ise işveren sorumluluğu ön plandadır.

 • Hasar Yönetimi

  Evm Sigorta hasar süreçlerinde tecrübesi ve en güncel bilgi birikimiyle sizin ve işletmenizin yanındadır.

 • Yabancılar İçin

  EVM SİGORTA Türkiye’de yatırım yapan, çalışan veya ikametgah eden yabancı uyruklu kişiler için İngilizce, Fransızca ve İspanyolca dillerinde sigorta konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

 • Keyifli Sigortanın Adresi!..

  EVM SİGORTA profesyonel bilgi birikimiyle birlikte ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunar.